دکتر روزبه مفیدیان نخبه مازندرانی
دکتر روزبه مفیدیان نخبه مازندرانی

دکتر روزبه مفیدیان نخبه مازندرانی موفق شد با فرمولاسیون جدید و روشی نوین؛ محلول ضدعفونی استاندارد تولید و بصورت رایگان در اختیار خیریه های حامی سلامت قرار دهد. وی افزود: این محلول ضدعفونی با استفاده از ستاپ طراحی شده نوین و فرمولاسیون ارگانیک برای از بین بردن ویروس نوظهور کرونا تهیه شده است و در […]

دکتر روزبه مفیدیان نخبه مازندرانی موفق شد با فرمولاسیون جدید و روشی نوین؛ محلول ضدعفونی استاندارد تولید و بصورت رایگان در اختیار خیریه های حامی سلامت قرار دهد.

وی افزود: این محلول ضدعفونی با استفاده از ستاپ طراحی شده نوین و فرمولاسیون ارگانیک برای از بین بردن ویروس نوظهور کرونا تهیه شده است و در اختیار سازمان های مردم نهاد قرار می گیرد.

مشاور بنیاد نخبگان استان مازندران با اشاره به لزوم توجه به نخبگان در شرایط تحریمی و اعتماد به جوانان تاکید کرد:
در سال جهش تولید با توجه به شدت تحریم ها، در عرصه تولید از این تهدید ها به عنوان فرصت استفاده کردیم و امروز قادریم با کمترین امکانات، به ابداعات و اختراعات محصولات جدید دست پیدا کرده و در مواقع بحرانی کمبودها را جبران کنیم و از حیث پشتیبانی مددیار دولت باشیم.

این استاد دانشگاه اضافه کرد: مواد ضدعفونی انواع مختلفی دارند و شامل مواد سطح پایین، مواد متوسط و مواد ضدعفونی سطح بالا می باشند. مواد ضدعفونی ایده ال موادی هستند که همزمان بتوانند ویروس های روکشدار و غیر پوششی و نیز باکتری ها و انواع میکروارگانیسم های موجود بر روی سطوح را از بین ببرند. موادی که توسط تیم ما ساخته شده از نوع سطح متوسط تا سطح بالا بوده و توانایی ضدعفونی کردن تمام میکروب ها و ویروس ها را دارد و برپایه الکل حداقل ۷۰ درصد تهیه می شود.