پیام عیسی مدانلو رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به مناسبت بازگشت پیکر پاک شهید محمد بلباسی
پیام عیسی مدانلو رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به مناسبت بازگشت پیکر پاک شهید محمد بلباسی
عیسی مدانلو رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قائمشهر بمناسبت بازگشت بدن های مطهر شهدای مدافع حرم به کشور عزیزمان ، بویژه شهید محمد بلباسی ، طی پیامی از مقام شهدا تجلیل کرد :رجعت مدافعان حرم زینبی از غربت چند ساله «خان‌طومان» بار دیگر مشام استان شهید پرورمان را به شمیم شهادت نوازش داد.
صبر و پایداری فرزندان مقاوم و غیور مردان این سرزمین، گواه ایثار و استقامت ملتی است که رشادت، ازخودگذشتگی و ایثار را از امام شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و سفیر آزادگان حضرت زینب کبری (س) آموختند.
امنیت و عزت امروز کشور مدیون این شهدای عزیز، غیور و مظلوم است که همچون سرور و سالارشان حضرت امام حسین(ع) ، راه پر افتخار ایثار و شهادت را ادامه دادند و جان عزیزشان را برای اسلام نثار کردند. که به راستی امام خمینی(ره) در وصف شهدا چه زیبا فرمود : شهادت هنر مردان خداست .
لازم به ذکر است :
مراسم استقبال از پیکر پاک شهید «محمد بلباسی» چهارشنبه ۲۳ مهر از میدان جانبازان تا حسینیه عاشقان ثارالله قائمشهر به‌صورت خودرویی برگزار می‌شود.

مراسم شب وداع با پیکر این شهید، شامگاه چهارشنبه ساعت ۱۹ در فضای باز ورزشگاه شهید وطنی و با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر شهید مدافع حرم «محمد بلباسی» ساعت ۸:۳۰ صبح پنج‌شنبه ۲۴ مهر از حسینیه عاشقان ثارالله (ع) به‌صورت خودرویی به سمت گلزار شهدای سیدملال انجام می گردد .

  • منبع خبر : روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائمشهر