درگیری منجر به مرگ سارق در قائم شهر
درگیری منجر به مرگ سارق در قائم شهر
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی قائمشهر وچون فرماندهی انتظامی شهرستان قائم شهر از وقوع درگیری منجر به مرگ سارق ۵۰ ساله با صاحب خانه در یکی از منازل مسکونی خبر داد. سرهنگ" مهدی خادمی گفت: در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر کوتاهی پلیس ۱۱۰ و عدم حضور به موقع در محل درگیری در یکی از منازل مسکونی شهر قائم شهر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: برابر بررسی‌های به عمل آمده در ساعت ۱۳ و ۵۴ دقیقه بعد ازظهر روز یکشنبه ۲ خرداد ماه در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع درگیری در یکی از منازل شهروندان، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲ در کمتر از ۵ دقیقه به محل مورد نظر عزیمت کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر، اظهار کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی‌های اولیه با جسد مردی ۵۰ ساله که بر اثر ضربه به سر و خونریزی شدید فوت کرده و همچنین صاحب منزل که با ضربات چاقو مصدوم شده بود، مواجه شدند.

سرهنگ خادمی افزود: کارشناسان پلیس آگاهی در ادامه تحقیقات از صاحب منزل و همسر وی، دریافتند، متوفی سارق بوده که پس از حضور مالک با آنان درگیر و با ضربات چاقو وی را مصدوم کرد.

او ادامه داد: سارق که قصد فرار از منزل را داشته در پی مقاومت صاحب خانه به علت نامعلومی با سر به ستون وسط اتاق برخورد و به علت خونریزی از ناحیه سر قبل از حضور عوامل اورژانس جان باخت.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر با اشاره به تشکیل پرونده قضائی در این خصوص، اظهار کرد: تعلل و تاخیر در تماس با پلیس ۱۱۰ علت عدم حضور پلیس بوده است لذا پلیس در کمتر از ۵ دقیقه پس از تماس مردمی در محل حادثه حضور یافت.