برای حل مشکلات ، مردم در انتخابات به دیانت و کارآمدی رأی دهند
برای حل مشکلات ، مردم در انتخابات به دیانت و کارآمدی رأی دهند
رهنمود های آیت الله علی معلمی، نماینده مردم در خبرگان رهبری با اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه در خصوص حضور حداکثری مردم در انتخابات، در دفتر ایشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائم شهر، عیسی مدانلو رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قائم شهر، در این نشست ضمن تشکر از آیت الله معلمی ، نقش رسانه، هنرمندان و اهالی فرهنگ در همه عرصه ها را مهم برشمرد و این بار در عرصه انتخابات نیز با جریان سازی و تولید محتوا در حضور حداکثری تأثیرگذار خواهند بود .

مدانلو افزود : در این نشست هم اندیشی و با استفاده از رهنمودهای عضو مجلس خبرگان رهبری و کلام معنوی ایشان ، انشالله طریقی خواهد بود برای حضور بیشتر و انتخاب اصلح .

مدانلو دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان قائم شهر در ادامه گفت: امروز وظیفه ای مهم را مقام معظم رهبری بر عهده ما قرار دادند و تکلیفی واجب آن هم دعوت همگان به حضور حداکثری در انتخابات است که در راستای این تکلیف بتوانیم در شهرستان و استان تاثیر بسزایی داشته باشیم .

آیت الله معلمی رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان قائم شهر در این نشست ضمن خداقوت به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در این مدتی که در شرایط کرونایی ، خدمات ارزنده ی در حوزه اطلاع رسانی و اقناع افکار عمومی صورت دادند فرمودند : فرصت پیش رو یک رویداد تاریخی مهمی در کشور است که به برکت انقلاب اسلامی پایه گذاری شد .

ایشان افزودند : امام(ره) ملت را سرمایه بزرگی دانستند که اگر حضور و حرکت این مردم نبود انقلاب اسلامی هرگز محقق نمی شد ، و امروز هم این مردم هستند که سرنوشت خود را رقم می زنند.

آیت الله معلمی حضور حداکثری مردم در انتخابات در شرایط کنونی را حرکتی انقلابی دانسته و علاج مشکلات را انتخاب فردی اصلح ، صادق و فساد ستیز بیان نمودند .

ایشان در ادامه ضمن تأکید به کاندیداهای محترم بر رعایت اخلاق و بدور از تخریب و نسبت‌های ناروا ، افزودند : کاندیداهای محترم با مردم صادق باشند و در معرفی خود بیشتر برنامه ها ، توانمندی علمی ، تجربه کار و امانتداری را بشناسانند .

امام جمعه شهرستان قائم شهر گفت : برای حل مشکلات ، مردم در انتخابات به دیانت و کارآمدی رأی دهند و با حضور حداکثری خود ، سرنوشت خود ، کشور و فرزندانشان را رقم بزنند .

آیت الله معلمی ، بزرگترین اندیشه امام(ره) را استقلال و زیر بار سلطه قرار نگرفتن ، بیان نموده و اینکه دل نبستن به بیگانگان برای حل مشکلات می بایست در برنامه های نامزدهای ما باشد و مردم ما با بصیرتی که امروز پیدا کردند، از میان گفته های نامزدها مواضع آنان را بیشتر می شناسند .